You are currently viewing Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy

📣SERDECZNIE ZAPRASZAMY📣

ℹ️ Informacje techniczne dotyczące nadchodzących WARSZTATÓW🎅🏻🎄

➡️ Dla kogo adresowane są te warsztaty? DLA WSZYTSKICH MIESZKAŃCÓW Miasta i Gminy Dobra – dzieci, młodzieży, rodziców, opiekunów prawnych, seniorów – łączymy pokolenia.

➡️ Na warsztatach, po wprowadzeniu teoretycznym i zapoznaniem się z zasadami BHP oraz zasadami przestrzegania reżimu sanitarnego ❗️🦠, każdy z uczestników wykonuje pod okiem instruktora 👩🏻‍🎨ozdoby świąteczne. Ilość wykonanych na warsztatach prac zależy od wybranej techniki, materiału i skomplikowania wybranego wzoru oraz od zaangażowania osoby tworzącej. Do dyspozycji uczestników spotkania przygotowane są niezbędne materiały i narzędzia do pracy, a także na bieżąco fachowy instruktaż i pomoc instruktorów👩🏻‍🎨👨🏻‍🎨
‼️ ✂️Prosimy o zabranie ze sobą nożyczek (zszywacza), elementów do dekoracji np. szyszki, orzechy, suszone owoce, gałązki świerku itd. (pewna ilość tych elementów ozdobnych będzie zapewniona jednak dla pewności prosimy o zabranie ze sobą w miarę możliwości elementów do dekoracji)
➡️ 🎄TEMATYKA WARSZTATÓW🎄
a) Zabawki choinkowe
b) Pachnące świętami stroiki
c) Świąteczna stolarnia czyli z dzikiej strony – patyczki, gałązki, plasterki drewna itd.
d) Bombki decoupage i wiele, wiele innych ozdób

➡️ Spędźmy razem ten czas w przedświątecznej miłej atmosferze wspólnie tworząc dekoracje, które ozdobią choinkę w centrum naszego miasta. 🎄 Przede wszystkim niech to będzie czas wspólnej integracji i świetnej zabawy.👧🏼👦🏼👩🏻‍🦰👨🏻👩‍🦳👨🏻‍🦳👵🏻👴🏻

Warsztaty to świetne uzupełnienie spotkania świątecznego czy Mikołajek🎅🏻 Świąteczna wersja lasu w słoiku, obrazu z mchu, dekoracji drewnianych czy wianków pięknie ozdobią domy i mieszkania.
💰Ozdoby będą możliwe do kupienia na Jarmarku Bożonarodzeniowym 12 grudnia br. na naszym miejskim targowisku.💰

Dodaj komentarz