You are currently viewing ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!
Zostań wolontariuszem

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!

Centrum Kultury w Dobrej zaprasza osoby chętne do włączenia się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem zgłoś się do końca listopada do Centrum Kultury w Dobrej
ze zdjęciem i danymi: adres zamieszkania, data urodzenia, PESEL, imię i nazwisko opiekuna (w przyp. osoby niepełnoletniej), nr telefonu, adres szkoły/miejsca pracy.
W tym roku w sztabie Centrum Kultury w Dobrej możesz również zarejestrować się online!
W tym przypadku sztab CK w Dobrej wykorzystuje podczas rejestracji tokeny, czyli specjalne kody. Możesz go dostać po zwróceniu się do siedziby Sztabu. (Messenger: Centrum Kultury w Dobrej, tel. 519 376 202)
Jak to działa?
1. Dostajesz od sztabu TOKEN
2. Rejestrujesz się na www.iwolontariusz.wosp.org.pl
3. Po zalogowaniu na https://iwolontariusz.wosp.org.pl rejestrujesz swoje dziecko, następnie wpisujesz w wyszukiwarkę swój TOKEN. Wynikiem jest sztab CK. Możesz się do niego zgłosić.
4. Po przesłaniu zgłoszenia musisz poczekać na sprawdzenie jakości Twojego zdjęcia (zdjęcie powinno być wyraźne, twarz powinna wyróżniać się na jasnym tle, nie może się zlewać z tłem, wymiary zdjęcia min. 800 x 600 pikseli
5. Sztab skontaktuje się z Tobą w celu zweryfikowania poprawności Twoich danych (preferowany kontakt online).
W ten sposób na https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ może zarejestrować się osoba pełnoletnia. Osoba niepełnoletnia TOKEN powinna przekazać swojemu opiekunowi. Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem – musisz zwrócić się do Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza.
Jeśli chcesz przyjść osobiście zarejestrować się do sztabu Centrum Kultury w Dobrej zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku do końca listopada odpowiednio w godzinach:
poniedziałek: 8.00 – 15.00
wtorek: 8.00 – 18.00
środa: 8.00 – 18.00
czwartek: 8.00 – 18.00
piątek: 8.00 – 17.00
Osoby nieletnie chcące zostać wolontariuszem powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz.
Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez WOŚP. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Dodaj komentarz